ua ru

Міст завалиться: екстрасенс передрік Криму сумну долю

Міст завалиться: екстрасенс передрік Криму сумну долю Кримський міст (фото: most.life)

Ясновидець розповів, що може погубити Керченський міст

Кримський міст може впасти вже через п'ять років. Про це говорить екстрасенс і ясновидець Михайло Тодорів.

За словами фахівця, причиною цьому стане навіть не людський фактор. Так, екстрасенс передрік землетрусу в Чорному морі в серпні-вересні 2023 року.

В результаті природного катаклізму "може піти під воду незначна частина суші". І хоча підземні поштовхи будуть не сильними і надто не зашкодять жителям півострова, їх вистачить для того, щоб опори Кримського моста поповзли - це може стати причиною обвалення споруди повністю.

Відзначимо, що до теперішнього часу в Криму сталося 77 сильних землетрусів. Найбільш катастрофічний (9 балів) спостерігалвся в 1927 році - тоді були загиблі, поранені і значні руйнування. Тоді протягом 11 годині відбулося 27 сильних поштовхів.

Разом з тим екстрасенс не бачить істотних змін у анексованому Криму.

"Люди будуть страждати від своїх же дурощів. Якщо ви маєте на увазі, чи повернеться Крим в Україну? Це станеться нескоро", - впевнено сказав ясновидець.

Раніше Тодорів розповів, що після виборів президента України життя в країні піде на поправку - нас чекають поліпшення у всіх сферах: від соціальної до культурної. При цьому, каже провидець, зростання добробуту українців не пов'язане з будь-якими змінами у владі.