ua en ru

"Мій останній Х-фактор": соцмережі в шоці від перемоги Міші Панчишина

"Мій останній Х-фактор": соцмережі в шоці від перемоги Міші Панчишина Фото: Міша Панчишин (xfactor.stb)

У мережі підтримують Юрко Юрченко

Українці в мережі обурюються з приводу результатів популярного вокального Х-фактор 8.

Користувачі соцмереж пишуть, що перемогу повинен був отримати Юрко Юрченко. А переможець Міша Панчишин незаслужено виграв. У мережі вважають, що за 19-річного хлопця голосували одні маленькі дівчинки, але як артист він скоро забудеться.

"Ну ось ще одного клоуна пропустили. Один хрін його до весни забудуть. А Юрко молодець, він отримав що хотів, з задоволенням прийду на їх концерт! Браво Юрій, браво!" – пише Олег Півень.

"Радійте малолітні дівчатка, дотеклись, вибрати це безголосое диво. Шок, це реально був останній мій ікс фактор. Просто дно вже. Перші три сезони були сильні, а потім маячня маячнею", - пише Той Кого не Можна називати.

"Другий рік поспіль розчарування у фіналі. У минулому році тупі баби за 40 віддали перемогу вірменину, про який зараз нічого не чути, а в цьому тупі річні школярки", - пише Корнієнко Дмитро.

"Ви хворі, хто за нього голосував? "- пише Анастасія Деркач.

"Жах. Сиділи там з подругою, офігіли. Просто як? А потім ще Юрчик не вийшов на сцену на пісню переможця. Мені його дуже шкода, я була за нього", - пише Вбита Всередині КВ.

"Знову перемагає безголосое чмо",- пише Оксана Давиденко.

"Мій останній Х-фактор!" – пише Володимир Чернишов.

Нагадаємо, під час останнього виступу суперфіналісти показали кращі номери і нову пісню. Так, переможець шоу виступив з композицією "ВВ" "Країна мрій", а Yurcash виконав авторську пісню "don't killing love".