ru ua

"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока

"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока Фото: Корова (pixabay.com/Couleur)

Народний обранець викликав дискусію в мережі

Український політик Олег Ляшко поскаржився на заборону продажу домашнього молока. Його публікація викликала в мережі дискусію. Відповідний запис опублікований на сторінці народного обранця в соцмережі Facebook.

"З Нового року почала діяти заборона на продаж домашнього молока згідно з договором про асоціацію з ЄС. Може ще й селян забороните?! Ми вимагаємо переглянути угоду з ЄС, розширити квоти на продаж нашої продукції і зняти будь-які норми, які забороняють нашим селянам реалізовувати вироблену ними продукцію", - заявив Ляшко.

"Також абсолютно нагальна потреба у прийнятті ініційованих нами змін до Конституції України, щоб земля вічно належала українським фермерам, а не латифундистам і транснаціональним корпораціям, як хоче влада", - додав скандальний політик.

"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока

Скріншот поста (facebook.com/O.Liashko)

"Як гляну, яка в сусідів корова зачухана, сарай грязнючий, та й самі ходять як бомжі, то й мабуть не даром в Європі закони такі придумують. Про те, в які відра молоко зливають, краще городським і не знати", - відзначили в коментарях.

"Домашнє молоко - це антисанітарія цілковита. Плюс, ваше "домашнє молоко" - це не бабуся, яка з ранку корову подоїла, а перекупки, які вранці по селу молока зібрали, в вонючки-бідони позливали і черпаком в цвілі потім населенню продають", - написала Аліна Шарай.

"У вас невірне бачення! Люди дуже чисто відносяться до цієї справи, так як самі споживають і дітям дають. Це по-перше. А по друге, порівняйте вік життя тих людей і зараз... - 20 років як мінімум, і де ваша санітарія?!", - відповіли в мережі.

"Таким темпом корови будуть занесені до Червоної книги, як вимираючий вид. Був заробіток у селянина (невеликий) і той забрали. А тоді питають, де робоча сила", - написали в мережі.

"Та байдуже в якій тарі ви його купуєте! Шлях домашнього молока до потрапляння в ту тару зовсім не контрольований, як і його якість. Те, що ви звете санітарно-ветеринарним контролем, - також дурня, там тільки заплати за контроль, і все, реально той контроль ніхто не робить. Кількість корів в приватних господарствах вже давно нижче критичної (хоча хто зна, що ви під цим розумієте), бо утримання корови сьогодні - справа цілком збиткова", - написав Володимир Бєлай.

"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока"Може ще й селян забороните?": український політик засмутився забороною на продаж домашнього молока

Скріншот коментарів (facebook.com/O.Liashko)

До речі, народний депутат запропонував давати селянам по 5 тисяч на корову.