"Барани тупоголові": Народний депутат запропонував давати селянам по 5 тисяч на корову

Народний депутат запропонував давати селянам по 5 тисяч на корову
Фото: Олег Ляшко

Ляшко заявив, що влада не знає, звідки береться молоко

Фракція Радикальної партії запропонувала Кабміну кілька рішень по відновленню тваринництва в Україні.  Зокрема, - давати селянам по п’ять тисяч гривень на худобу. Про це заявив лідер фракції РПЛ Олег Ляшко у кулуарах парламенту.

"Якщо в селі не буде корови, то не буде нічого. Проте, владі – це байдуже, вони, барани тупоголові, навіть не знають, звідки береться молоко", - обурився політик.

Він зазначив, що вже є відповідний план дій, щоб змінити ситуацію. Загалом лідер опозиційної фракції вважає, що на відновлення тваринництва потрібен 1 млн євро.

"Ми пропонуємо запровадити прямі дотації на кожну голову худоби мінімум п’ять тисяч гривень дотації. Також ми вимагаємо від уряду встановити мінімальні ціни на молоко на рівні п’яти гривень за літр та запровадити сировинний збір на відновлення тваринництва. Минулого року з України вивезли більше сорок мільйонів тон зерна по сорок євро мита за кожну тону. Це майже мільярд євро. Ось ці гроші потрібно спрямувати на відновлення тваринництва. В результаті, селяни матимуть все, щоб годувати свої сім’ї", - наголосив нардеп.

Також Ляшко наполягає на тому, що в Україні необхідно заборонити використання пальмової олії в молочній продукції.

"Те, що нині продається в магазинах як молоко, - це жах. Там навіть запаху молока немає. Одна назва. Бадяжать хімію, а люди потім труяться і на пігулки все життя потім витрачають. Наші люди мають їсти натуральну продукцію", - відзначив дупутат.

До речі, Ляшко вилаявся в прямому ефірі та розповів вульгарний анекдот.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся