"Нам багато обіцяли і нічого не зробили": окупована Керч звернулася до Путіна

STYLERLIFE        15.09.2016 - 22:44
Фото: Керч (krym-puteshestvie.for-you.co.ua)
Фото: Керч (krym-puteshestvie.for-you.co.ua)

Люди скористалися недавньою пожежею, яка випалила велику територію неподалік, і виклали на чорній землі білими каменями заклик до президента РФ

Кримчани в Керчі виклали камінням звернення до президента РФ Володимира Путіна. Таким способом вони хотіли звернути на себе увагу, а також до тих проблем,з якими вони зіткнулися. Жителі окупованого півострова сподівалися, що глава РФ буде робити обліт околиць на вертольоті, але він цього не зробив. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

"Це просто прохання: побачити нас, почути нас! За два роки з моменту приєднання, з 2014-го року нам багато обіцяли, і ніхто нічого не зробив: ні газу, ні води, зате за бюджетні гроші нам зробили каналізацію. А простим людям каналізація - як зайцю стоп-сигнал, коли немає води... Дороги погані. Магазину немає. Саду немає! Це жах якийсь! Просили, щоб медпункт нам зробили якийсь. Багато пенсіонерів, які не можуть добиратися, коли нас замете взимку. "Швидку" дуже важко викликати", - розповіла дружина голови самоорганізації селища Геройське Юрія Коваленко Інна.

 

О, моя Героевка вже Путіну пише. Тепер, дорогі, тільки Спортлото.

Опубліковано Сергієм Мокрушиним 15 вересня 2016 р.

До речі, Медведєв розповів про будівництво Керченського мосту.

On Top