ru ua

"Не найтепліше": українські та британські синоптики дали прогноз погоди на літо

"Не найтепліше": українські та британські синоптики дали прогноз погоди на літо Фото: Літо (pixabay.com)

Синоптики і метеорологи дали довгостроковий прогноз погоди на літні місяці

У мережі розповіли, якою буде погода в Україні і в світі влітку 2018. Про це передає meteoprog.ua.

Синоптики зазначили, що зміни клімату та природні катаклізми впливають на погоду у всіх куточках Землі. У 2017 році матеріальні збитки смертоносних і руйнівних стихій перевищили аналогічний показник за 2016 рік.

Фахівці британської метеорологічної служби Met Office стверджують, що 2018 рік буде не найтеплішим за 138-річну історію спостережень. Температура влітку в 2018 році не перевищить середній показник за 2017 рік.

"Середня глобальна температура буде вище норми, встановленої у 1850-1900 рр .. на 0,88...1,12 ºС, тобто від початку промислової революції. 2018 рік буде теплим по всій земній кулі, але малоймовірно, що побьнт рекорд "пекельної" спеки 2016 року. І цьому є наукове пояснення. Прогнози на літо 2018 вказують на більш низьку температуру вод у Внутрішньотропічної зоні конвергенції", - стверджують британські метеорологи.

Українські синоптики і метеорологи підтримують точку зору британських колег, але дають більш конкретний прогноз для території нашої країни.

За їх словами, в червні 2018 року Україну відвідають як холодні так і теплі атмосферні фронти. Тому очікується значна кількість похмурих і грозових днів.

У липні буде спостерігатися підвищення температури повітря. Зверніть увагу, що другий місяць літа – найспекотніший в кліматі країни. Очікується, що температура повітря буде вище на +1,5...+2,5 ºС від середньої кліматичної норми.

"Не найтепліше": українські та британські синоптики дали прогноз погоди на літо

Фото: Літо (pixabay.com)

Українські синоптики припускають, що липень-серпень буде посушливим періодом, опадів випаде менше норми. Посуха негативно позначиться на погодної ситуації в країні, зросте ризик спалахів та природних пожеж.

За попередніми прогнозами найспекотніше буде в південних і східних районах країни, максимально повітря досягне до +38...+42ºС.

"Не найтепліше": українські та британські синоптики дали прогноз погоди на літо

Фото: Літо (pixabay.com)

"Але на щастя таких днів буде небагато", - зазначили синоптики.

Тим не менш, вони додають, що довгострокові прогнози погоди спираються на глобальні кліматичні фактори і неможливо врахувати непередбачувані явища, тому прогноз може змінюватися.

Раніше повідомлялося, що в Європі квітень названий найтеплішим за 40 років.

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві