ua en ru

"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві

"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві Фото: Конкурс культуристів і бодібілдерів (fbfm.moscow)

На грудях у спортсмена патріотичне татуювання

Спортсмен, який народився у місті Нікополь, вразив глядачів російського конкурсу з бодібілдингу та культуризму своїми патріотичними татуюваннями. Про це пише "Віче".

Українець, уродженець міста Нікополя, який виїхав жити в Росію після закінчення металургійного технікуму, став віце-чемпіоном Кубка Московської області з бодібілдингу та культуризму. Конкурс проходив у столиці Росії – Москві.

Ігор Кваша посів друге місце в категорії понад 90 кг. Але увагу глядачів конкурсу привернула не тільки фізична форма віце-чемпіона, а незвичайні татуювання, які розташовані на його тілі. Найбільший фурор справило татуювання тризуба на грудях спортсмена.

"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві

Фото: Ігор Кваша (fbfm.moscow)

Крім того, на животі в уродженця українського міста, великими літерами витатуйоване назву рідного міста – Нікополь.

Глядачі дуже бурхливо обговорювали татуювання віце-чемпіона.

"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві"Незвичайна татуювання": бодібілдер з Нікополя справив фурор в Москві

Фото: Бодібілдер Ігор Кваша (viche1.co.ua)

До речі, легендарний футболіст звинуватив українських спортсменів у відсутності патріотизму.

Відомий український футболіст, колишній капітан і легенда львівських "Карпат" Ігор Кульчицький висловився про спортсменів, які публічно вимагали від Міністерства спорту дозволити їм виступати на змаганнях в Росії. Своєю думкою він поділився в коментарі "Експрес-онлайн".

"Я шокований позицією деяких українських спортсменів, які повстали проти заборони держави відвідувати ворожу країну", - заявив Кульчицький.

"Йде війна, гинуть люди, гинуть від куль російських снайперів, а вони горять бажанням їхати змагатися в Росію! Одні українці віддають своє життя за рідну землю, а інші не хочуть відмовитися від спроби завоювати спортивну нагороду. Виникає питання: навіщо нам такі спортсмени? Навіщо ми їх фінансуємо?" - підкреслив Кульчицький.

А ось недавно ми писали про те, що Беленюк передумав їхати на чемпіонат в Росії.

Срібний призер Олімпійських ігор з греко-римської боротьби в 2016-му році Жан Беленюк не буде приймати участь у Чемпіонаті Європи, який цього року пройде в Російській Федерації.

Рекомендуємо подивитись: Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією

Відео: video.rbc.ua