"Розлючені і ображені": блогер розповів, що реально думають жителі Донбасу про Україну

"Розлючені і ображені": блогер розповів, що реально думають жителі Донбасу про Україну
Фото: Люди на Донбасі (Ігор Іванов facebook)

За словами Казанського, вся достовірна інформація надходить з соціальних мереж

Відомий журналіст і блогер Денис Казанський розповів, що насправді думають жителі Донбасу про Україну. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Судячи з того, що люди пишуть, судячи з настроїв, вони реально ненавидять всіх. Вони на всіх розлючені і ображені. Вони опинилися в якомусь капкані, але їм нікого в цьому звинувачувати. За великим рахунком, ті, хто зараз там живе, своєю пасивністю і неучастю в подіях весни 2014 року теж привели до поточного стану речей", - сказав Казанський.

За словами Казанського, вся достовірна інформація надходить із соціальних мереж. Звідти можна зрозуміти настрої людей.

Відео: Денис Казанський (YouTube/Апостроф)

"Насправді в місцевих газетах та інших працюючих "ЗМІ" неможливо щось знайти про цієї території. 80% контенту у них будується на те, яка погана Україна, що в Києві "фашисти" і так далі. Вони не обговорюють новини, це не ЗМІ в класичному розумінні, не журналістика, вони не обговорюють реально актуальні проблеми тієї території, на якій вони знаходяться – затримку зарплат, заборона виїздів, нічого такого", - підсумував Казанський.

Читайте також як відомий блогер повідомив, що потрібно зробити Україні для повернення Донбасу.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся