ua en ru

Ольга Харлан розповіла, як її викрали на день народження

Ольга Харлан розповіла, як її викрали на день народження Фото: Ольга Харлан (РБК-Україна)

Друзі влаштували для Ольги незабутній день народження з сюрпризом

Знаменита українська фехтувальниця і чемпіонка Ольга Харлан розповіла, як її викрали на день народження друзі. Таким чином близькі люди хотіли привітати спортсменку. Цією історією вона поділилася в інтерв'ю РБК-Україна.

"Я тобі розповім краще, як вони привітали мене на мій день народження! Ось це було незабутньо! До мене в Миколаїв приїхали практично всі мої друзі...Те, як вони все це організували...Я бажаю всім таких друзів, як у мене!", - сказала Ольга.

altФото: Ольга з друзями

"По-перше... Мене викрали!!! Так! З власного будинку!!! Мішок на голову, зв'язали мене мотузками і в фургон...Там було близько 12 осіб. Так все чітко спланували і розіграли як по нотах. Привезли мене на набережну. Там був катер... Це вже потім ми ходили години три на ньому і прийшли до місця нашій з Дімою весілля (шабліст збірної України Дмитро Бойко - чоловік Ольги Харлан, - ред.). А там накритий стіл, басейн, і цілий день ми там просто скаженіли і були щасливі. В такі моменти ти особливо гостро відчуваєш цінність близьких людей поруч. Я їх дуже люблю!", - чемпіонка поділилася.

Читайте інтерв'ю з Ольгою на РБК-Україна.