ua en ru

"Вона перестала діяти": Бабченко назвав "термін придатності" російської пропаганди

"Вона перестала діяти": Бабченко назвав "термін придатності" російської пропаганди Фото: РБК-Україна

Журналіст поділився думкою про вплив Кремля на росіян

Опозиційний російський журналіст Аркадій Бабченко вважає, що "термін придатності" активного впливу прокремлівської пропаганди на жителів Російської Федерації та іноземців склав близько двох років. Таку думку він висловив в ефірі програми "Справа двох" на "Радіо НВ".

"Я пам'ятаю цей спад пропаганди, пам'ятаю, як вона перестала діяти приблизно через два роки (після початку агресії РФ проти України). Був досягнутий такий бар'єр, коли люди просто перестали сприймати що несуть з "зомбоящика". А суспільство не можна постійно тримати в стані істерики, тому що стан істерії вимагає дуже великих енергетичних витрат організму, він просто втомлюється", - пояснив журналіст.

На думку Бабченко, тепер Кремлю залишається лише піднімати градус абсурдності пропаганди. Він зазначив, що пік довіри росіян до пропаганди Кремля вже пройдений.

Бабченко додав, що США та інші країни почали розуміти, з ким мають справу.

"Зараз світ починає розуміти, з ким він має справу, що таке "путінська Росія", але тепер введені санкції за Солсбері; в Сенаті США готується законопроект про санкції, які вже названі "пекельними", - як мінімум, Сполучені Штати Америки починають розуміти, з ким вони мають справу", - додав журналіст.

Нагадаємо, що 27 серпня набув чинності перший етап нових санкцій США проти РФ у зв'язку з застосуванням хімічної зброї на території Великобританії.

До речі, Бабченко повідомив про новий удар РФ по Україні.

Нагадаємо, суд на півроку продовжив розслідування справи Бабченко, на якого 29 травня 2018 року в Києві було скоєно замах. Тоді СБУ в рамках спецоперації інсценувала смерть журналіста.

Раніше дружина Аркадія Бабченко розповіла, як пережила події "смерті" чоловіка.

Скільки українських політв'язнів в РФ (відео: РБК-Україна)