ua en ru

"Особливо не шанують": стало відомо про проблеми Захарченко в Донецьку

"Особливо не шанують": стало відомо про проблеми Захарченко в Донецьку Фото: Олександр Захарченко (av-zakharchenko.su)

Жителька окупованого міста розповіла про залякування в "ДНР"

В окупованому Донецьку навіть активні прихильники терористів особливо не шанують ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченко. Про це розповіла мешканка Донецька Оксана, передає "Апостроф".

Вона стверджує, що серед місцевих жителів досі є ті, хто вірить у міф про фільтраційні табори, куди "карателі" відправляють всіх російськомовних і незгодних з політикою Києва. Цей фейк з'явився на Донбасі ще в кінці 2013 року і окупанти в тій чи іншій формі використовують його для залякування мирних жителів.

Наприклад, в лютому на сепаратистських ресурсах з посиланням на "МВС ДНР" з'явилися новини про те, що на гарячу лінію так званих "правоохоронців" надійшов телефонний дзвінок від співробітника українського Міністерства внутрішніх справ.

"Анонім нібито повідомив, що він та його колеги отримали завдання від керівництва підібрати місце для створення фільтраційного табору поблизу лінії розмежування", - розповіли у виданні.

"Це просто немислимо. Про яку російську окупацію Донбасу може йти мова, коли тобі на руки видають такі розпорядження. Це дуже масштабна кампанія. Ні у мене, ні у моїх колег в Маріуполі, Краматорську, Волновасі сумнівів немає, "Правий сектор" там задіють зовсім не для охорони", - заявляв анонім.

"Звичайно, є ті, хто щиро вірить в цю нісенітницю. Я маю на увазі пенсіонерів та людей похилого віку. В чергах на ринках, в магазинах активно обговорюють такі речі, і старі люди реально бояться", - зазначила мешканка Донецька.

"Але зрозуміло ж, для чого це робиться: Захарченко і його кодло особливо не шанують, навіть, активні прихильники "ДНР", але завдяки нагнітанню обстановки створюється ситуація, що ось тільки він врятує людей від "карателів" з "Правого сектора" і жаху фільтраційних таборів", - підкреслила вона.

До речі, священик з "ДНР" поскаржився на свавілля бойовиків.