В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)

В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)
Фото: В центрі Києва розвісили паперових ангелів (РБК-Україна, Віталій Носач)

На Інститутській волонтери вшанували загиблих за свободу і гідність

20 лютого на Алеї Героїв Небесної сотні (Інститутська) на тиху акцію "Ангели пам'яті" зібралися люди, щоб згадати героїчно загиблих Героїв Небесної Сотні.

Активісти і всі небайдужі запалювали свічки і розвішували на деревах за паперових ангелів, і згадували тих, хто поліг за нашу свободу і незалежність.

В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)Фото: В центрі Києва розвісили паперових ангелів (РБК-Україна, Віталій Носач)

"Ми розвісили ангелів на деревах, які стали свідками кривавого вбивства невинних і героїчних людей у центрі Києва. У пам'ять про Небесну Сотню, яка тепер тримає над нами небо", - розповідає у коментарі для Styler співачка, художниця і президент мистецької агенції "Територія А" Анжеліка Рудницька. Вона організувала акцію разом із однодумцями.

Однокласники сина Героя Небесної Сотні вирізали 730 ангелів

Організаторам акції особливо приємно, що до участі у події долучилося багато дітей. Зокрема, однокласники Влада Цепуна, сина Героя Небесної Сотні Андрія Цепуна вирізали 730 ангелів. Також до акції змогли долучитися всі бажаючі.

В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)Фото: Тиха акція "Ангели пам'яті" на Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві (РБК-Україна, Віталій Носач)

Акція особлива тим, що вона тиха, додає Анжеліка Рудницька. При цьому зібрання не має жодного політичного підтексту.

"На акцію прийшли люди, не повязані політичними амбіціями, а тільки пам'яттю", - пояснила Анжеліка Рудницька.

Їй складно повірити в те, що з тих трагічних подій минуло вже чотири роки. І чим більше часу проходить, тим більшим має бути прагнення зберегти пам'ять про всі події Революції Гідності, каже вона.

В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)
 

Фото: Тиха акція "Ангели пам'яті" на Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві (РБК-Україна, Віталій Носач)

"Ми приходимо до пам'ятних місць Революції Гідності, до місць, де гинули Герої, і тихо їх згадуємо. Наша подія повністю присвячена тому, щоб нагадати про Героїв, які гинули за нас під час тих трагічних подій", - коментує Рудницька.

За її словами, акція не має жодного політичного підтексту. Це лише черговий крок до збереження пам'яті про тих, кому ми зараз зобов’язані.

В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)В пам'ять про Небесну Сотню: в центрі Києва розвісили паперових ангелів (фоторепортаж)
 

Фото: Тиха акція "Ангели пам'яті" на Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві (РБК-Україна, Віталій Носач)

Цікаво, що до ініціативи "Ангели пам‘яті" також приєдналися і інші міста: Рівне, Коломия. У цих містах  на деревах центральних вулиць також розвісили "Ангелів пам‘яті".

Акцію проводять вже не вперше, і в майбутньому також планують збиратися тут щороку, аби вшановувати пам'ять загиблих під час Революції Гідності.

"В такі особливі дні люди мають бути разом. І це вже традиція", - підбиває підсумок Рудницька.

Нагадаємо, раніше в центрі Києва влаштували живий ланцюг на честь загиблих на Майдані.

Також загиблих на Майдані вшанували у столиці США.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся