ru ua

Папа Римський нагадав світові про війну на Донбасі

Папа Римський нагадав світові про війну на Донбасі Фото: Папа Римський Франциск (flickr.com/catholicism)

Понтифік закликав не забувати про жертви

Папа Римський Франциск нагадав міжнародному співтовариству про війну на Донбасі. Про це він сказав на зустрічі з послами 183 країн, акредитованими при Святому Престолі, яка відбулася в понеділок, 8 січня, повідомляє "Радіо Ватикану".

"Спільні старання на користь відбудови мостів є невідкладними також і в Україні. Минулий рік посіяв нові жертви в конфлікті, який пригнічує країну, продовжуючи приносити страждання населенню, зокрема, сім'ям, які проживають у зонах, зачеплених війною і втратили своїх найдорожчих, нерідко – дітей та літніх людей", – сказав Папа Римський.

Понтифік відзначив дві важливі річниці - 100-річчя завершення Першої світової війни та 70-річчя прийняття Загальної декларації прав людини. Таким чином Папа Римський підвів підсумки року, які він щороку озвучує під час традиційної зустрічі з дипломатичним корпусом.

Раніше Папа Римський зробив неоднозначну заяву про біженців.

У перший день Нового року Франциск відслужив у соборі святого Петра урочисту месу і опублікував послання, присвячене Всесвітньому дню миру.

Він закликав у новому році приймати більше біженців, які ризикують життям у тривалих та небезпечних подорожах для того, щоб знайти мир і краще життя.