ua en ru

Папа Римський зізнався, що засинає під час молитви

Папа Римський зізнався, що засинає під час молитви Фото: Папа Римський (flickr.com/catholicism)

Папа Франциск розповів, як до цього ставиться Бог

Глава Католицької церкви Папа Римський Франциск розповів, що іноді засинає під час молитви. Таке зізнання він зробив у католицькій телепередачі TV2000, запис якої з'явився в мережі. Про це повідомляє BBC.

"Іноді я засинаю, коли молюся", - розповів Папа Франциск.

Він додав, що те ж саме іноді робила і мати Тереза.

Понтифік відзначив, що Бог не проти сну під час молитви, оскільки так християни можуть "відчувати себе дітьми, які лежать в руках батька".

Відзначається, що за даними ватиканських звітів, Папа Франциск зазвичай лягає спати приблизно о 21:00 за місцевим часом, а прокидається щоранку близько 4:00.

Раніше Папа Римський зробив відверте зізнання про Україну.

Папа Франциск зізнався, що щодня запалює свічку за мир в Україні.

"Перед іконою, яку ви мені колись подарували в Аргентині, я щодня запалюю свічку за мир в Україні і молюся за припинення війни", - сказав понтифік українському єпископові і запевнив Блаженнішого Святослава про свою підтримку нашої країни.

До речі, Папа Римський провів сеанс зв'язку з космонавтами на МКС.

Так, в ході 20-хвилинної бесіди понтифік обговорив з членами 53-ї експедиції МКС ряд питань. Він поцікавився у космонавтів, що вони думають про місце людства у Всесвіті, а також про роль "тієї любові, яка рухає сонце та інші зірки".

Космонавти сказали понтифіку, що цікавіше було б, якби Папа спробував відповісти на це питання.

Також Папі Римському відповіли цитатою з "Маленького принца" Антуана де Сент-Екзюпері.

"Маленький хлопчик готовий віддати своє життя, щоб оберігати свій єдиної квітки - найближчого для себе створіння. Ось це і є любов у моєму розумінні" - сказав російський космонавт Олександр Місуркін.