ru ua

Папа Римський здивував заявою про пекло

Папа Римський здивував заявою про пекло Фото: Папа Римський (flickr.com/catholicism)

Ватикан заявив, що слова понтифіка перебрехали

У бесіді з журналістом-атеїстом Еудженіо Скальфаро Папа Римський Франциск заявив, що пекла не існує. Про це повідомляє газета La Repubblica.

"Ті, хто покаявся, отримують від Бога прощення... Ті ж, хто не покаявся, не можуть отримати прощення і просто зникають. Ада не існує, існує лише зникнення грішних душ", - цитує понтифіка журналіст.

Пізніше Ватикан заявив, що Папа не давав не давав дозволу на інтерв'ю, а його заява про пекло - це формулювання журналіста, а не слова понтифіка. Відзначається, що заперечення існування пекла суперечить католицької догми. Пекло згадується в Новому Завіті як потойбічне місце мук грішників.

Раніше Папа Римський омив ноги 12 ув'язненим.

Це були вихідці з семи країн: 4 італійця, 5 філіппінців, 2 марокканця, молдаванин, нігерієць і сьерра-Леонець. Вісім з них - католики, один - православний, інші - мусульмани і буддист.

За традицією, у Великий четвер перед Великоднем у всіх римо-католицьких храмах світу, в тому числі в Україні, священик, який очолює службу, проводить схожий обряд. На згадку про Таємну вечерю, описаної в Євангелії, священик омиває ноги 12 парафіянам.