ru ua

Переселенка з Донецька з усіх сил намагається вижити, піклуючись про хворого сина і матір

Переселенка з Донецька з усіх сил намагається вижити, піклуючись про хворого сина і матір Фото: Бакуменко Надія (Facebook/Леся Литвинова)

Волонтер просить усіх небайдужих допомогти цій родині

Переселенка з Донецька Надія, яка живе в Запоріжжі, з усіх сил намагається вижити, виховуючи хворого сина і піклуючись про матір. Її сумну історію розповіла волонтер Леся Литвинова на своїй Facebook-сторінці.

Бакуменко Надія, у якій цироз печінки і їй необхідна пересадка, не зневіряється і піклується про свого сина Дмитра, у якого атопічний дерматит, а також про свою матір, у якої хвороба Альцгеймера.

Родина виїхала з Донецька і з допомогою волонтерів виживає за мінімальні гроші. Вони економлять на всьому, так як комунальні послуги обходяться дуже дорого. На столі сім'ї дуже рідко з'являється м'ясо.

"Надія мало що може, у неї варикоз судин шлунка і стравоходу, горлові кровотечі і рідина в черевній порожнині. Вона не може підняти навіть пакет з молоком - для її організму це практично непосильне навантаження. Вона не може вийти з дому сама - бо Діму і бабусю не можна залишати одних в квартирі. Тому скрізь вони ходять разом", - написала Литвинова.

"Мабуть, тут мав би бути який-небудь глибокодумний висновок. Чи питання в бік держави. Або ще що-небудь... Не буду. Не хочу. Просто хочу сказати, що я всім серцем хочу, щоб вона жила й далі, незважаючи на неможливість цього з медичної точки зору. Тому що і Діма, і Дімина бабуся теж живі лише до тих пір, поки є Надія...", - розповіла волонтер.

- Мамо, а будиночок мене чекає? - Чекає. - А там солдати ще стріляють? - Стріляють. - А бандити теж стріляють? - Теж стріл...

Опубліковано Лесею Литвиновою 30 травня 2017 р.

Для тих, хто хоче допомогти, картка Приватбанку Надії: 4149 6258 1334 5897 (Бакуменко Надія).

До речі, волонтери з Дніпра відправили дітям в зоні АТО кілька тонн подарунків.