ua en ru

"Пиляють напролом": у Криму знищують столітні ялиці (фото)

"Пиляють напролом": у Криму знищують столітні ялиці (фото) Фото: Ялівці

Окупанти рубають багатовікові дерева

У аннексированном Криму окупанти рубають багатовікові дерева, а саме ялівці. Вирубка рослин відбувається в Гаспрі, на території санаторію "Ясна поляна". Про це у групі "Дошка ганьби Ялти" повідомила Валерія Петренка.

"Земляки! Зараз в Гаспрі, район "Ясної Поляни" пиляють вікові ялівці! Дзвонили в поліцію, група на виїзді у Форосі (невідомо коли буде). Куди звертатися, що робити?! Там ділянку більше півтора сотень ялівців! Пиляють напролом, не звертаючи ні на кого уваги!" - написала Валерія.

"Пиляють напролом": у Криму знищують столітні ялиці (фото)

"Пиляють напролом": у Криму знищують столітні ялиці (фото)"Пиляють напролом": у Криму знищують столітні ялиці (фото)"Пиляють напролом": у Криму знищують столітні ялиці (фото)Фото: В Ялті рубають ялівці (facebook.com/groups)

Користувачі мережі відреагували на вирубку дерев у коментарях.

"Вбивці", - відреагував Юрій Монастирьов.

"Хай кожен сповістить мешканців свого будинку і приведе, тільки треба домовитися, куди і на який час". - зазначила Людмила Юрченко.

"Злісні "лайки" ржачем, засуньте собі в рот з посмішкою кукурудзу, вибачте люди..", - проокмментировала Ольга Ларіонова.

"Пиляють напролом": у Криму знищують столітні ялиці (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/groups)

Нагадаємо, що в окупованому Криму через тиждень після відкриття Кримського моста, який поєднав аннексированный півострів з континентальною частиною Росії, відстежили ситуацію з туристами на курортах.

Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму