ua en ru

У Пітері відремонтували дорогу фотошопом

У Пітері відремонтували дорогу фотошопом Фото: Отредактрированное фото асфальту (gorod.gov.spb.ru)

У соціальній мережі опублікували фото реального стану дороги в Приморському районі Санкт-Петербурга

Користувачі соціальної мережі "ВКонтакте" звинуватили петербурзьких чиновників у брехні. Вони стверджують, що ті відзвітували з приводу ремонту пішохідної доріжки за допомогою відредагованих фотографій. При цьому роботи не були виконані.

Прес-секретар адміністрації Приморського району Санкт-Петербурга Кирило Закревський в бесіді з "Радіо Балтика" пояснив "ремонт" дороги за допомогою графічного редактора помилкою спеціаліста "зважаючи на велику завантаженість".

У Пітері відремонтували дорогу фотошопомФото: Стан дороги в Приморському районі на момент подачі скарги (vk.com)

"Фахівець у відповідь на звернення помилково розмістив на порталі ескізи з передпроектних робіт. Вони були розроблені однією з компаній для розуміння того, що можна зробити на цьому місці. І він на основі знімків, за допомогою графічних програм, показав, що на цьому місці можна розмістити асфальтовану доріжку", – виправдалися у районній адміністрації.

У Пітері відремонтували дорогу фотошопом

Фото: Зображення, опубліковане адміністрацією Приморського району Санкт-Петербурга (vk.com)

За словами представника адміністрації, розміщенням відповідей займаються тільки дві людини. Кожен місяць вони отримують близько 800 звернень від місцевих жителів. В організації почали внутрішню перевірку.

У Пітері відремонтували дорогу фотошопомФото: Реальний стан дороги 2 листопада 2016 року. Фото спільноти "Лахта Онлайн" (vk.com)

Пізніше повідомили, що чиновника адміністрації Приморського району покарають за "ремонт" дороги фотошопом.

"Труднощі з ремонтом ділянки від Лижного провулка на бік Туристської вулиці пов'язують з тим, що він є технічною під'їзною дорогою для обслуговування тепломагістралі, яка там проходить, тому для його благоустрою потрібні серйозні узгодження", - пишуть на сайті life.ru.

До речі, в Україні, у Волинській області у місті Ковель закатали в асфальт болото.