ua en ru

Після попадання в базу "Миротворця" Федір Конюхов зізнався в любові до українців

Після попадання в базу "Миротворця" Федір Конюхов зізнався в любові до українців Фото: Мандрівник Федір Конюхов (facebook.com/FKonyukhov © MORTON)

Російського мандрівника занесли в "чорний список" за відвідування окупованого Криму

Федір Конюхов зізнався в любові до Україні, після того як потрапив в базу "Миротворця" за порушення українського законодавства при відвідуванні окупованого Криму. Про те, що він вважає українців великодушними людьми, мандрівник розповів у коментарі агентству "РИА Новости".

"Я люблю Україну та український народ. Це красивий народ, добрий і великодушний. Пройде час і всі ці списки ворогів - все це стане нецікаво нікому, в першу чергу - українцям", - сказав Конюхов.

"Співачку (Юлію Самойлову - Прим. ред.) внесли в список, Кобзона внесли в список, Поклонскую внесли в список - ну, треба і мандрівником розбавити цей список. Це проблема тих, хто ці списки створює, а не моя", - додав Конюхов.

До речі, раніше Стас П'єха потрапив у список "Миротворця" через концерти в Криму, куди він їздив у 2014 і в 2016 роцах. Крім того, він також приїжджав на півострів у минулому році на конкурс "Дитяча Нова хвиля".