ua en ru

Я пішов до людей: Ляшко побився з Гройсманом у Раді (відео)

Я пішов до людей: Ляшко побився з Гройсманом у Раді (відео) Колаж РБК-Україна

Олег Ляшко заблокував роботу Ради і накинувся на Гройсмана

Олег Ляшко, голова Радикальної партії України влаштував бійку у Верховній Раді і спробував побитися з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Відео інциденту розмістили в інтернеті.

Причиною конфлікту між Олегом Ляшком і Володимиром Гройсманом стали заборгованості по зарплатах. Олег Ляшко разом з членами своєї фракції звернувся до уряду і запитав, чому в Одеському медичному університеті і в "Укравтодорі" з грудня службовці не одержують зарплату.

"Я пішов до людей, і вони мені сказали, що з грудня не отримують зарплату. Ось до чого людину довели – місяцями не отримувати зарплату. Я вимагаю від вас припинити виплати керівництву Міністерства охорони здоров'я, "Укравтодору", поки не виплатять людям зарплати. Собі ж зарплати платять, вчасно отримують. Чому робітник повинен місяцями не отримувати зарплату?" – запитав Олег Ляшко.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відповів голові Радикальної партії, що Кабінет міністрів вже ініціював службову перевірку у ситуації з невиплатою зарплат і ця проблема пов'язана з тим, що рахунки заблоковані судом.

На рахунок заборгованості в "Укравтодорі" Гройсман порадив Олегу Ляшко детальніше розбиратися в питанні, перш ніж його ставити.

"Друге – Ви сказали про заборгованості в "Укравтодорі". Я б порадив вам більш докладно розбиратися, коли Ви піднімаєте якісь питання. Ремонти зупинилися, робітники стоять і не отримують заробітну плату. Хочу вам сказати, що у нас як у держави немає жодних заборгованостей по капітальному ремонту доріг. Треба з'ясувати причини, чому їх роботодавці їм не виплатили зарплати", - зазначив прем'єр-міністр.

Після цього Олег Ляшко разом з членами своєї фракції пішли до парламентської трибуни і влаштували там бійку. Деякі депутати спробували завадити сутичці, але невелика бійка все одно відбулася.

Ляшко і Гройсман в Раді (YouTube/Ольга Шелест)

Чим закінчився діалог між Олег Ляшко і Володимиром Гройсманом невідомо, так як мікрофон політики вимкнули. Після цього у засіданні було оголошено перерву.

Однак навіть після закінчення перерви Олег Ляшко і Володимир Гройсман перебували в парламентській ложі і щось бурхливо обговорювали.

Конфлікт Ляшко і Гройсмана у Верховній Раді (YouTube/NEWSONE)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ляшко спробував зірвати засідання Кабінету міністрів.

А також розповідали про те, що нардеп потрапив у гучний сімейний скандал.