ua en ru

Православні підприємці: у храмах Мелітополя священики збудували бізнес на святій воді

Православні підприємці: у храмах Мелітополя священики збудували бізнес на святій воді Фото: Свята вода (vichuga-voskr.cerkov.ru)

На звороті пляшки написана молитва

В мелітопольських храмах заповзятливі бізнесмени організували продаж святої води, яку розливають на промисловому підприємстві.

Згідно з етикеткою, виробляє "святу воду" з божою допомогою компанія ТОВ "БАЛТА" із Запоріжжя. На пляшці об'ємом 1,5 літра, яку мелітопольським парафіянам пропонують купити за 20 гривень, зазначено, що свята вода освячена біля ікони великомученика і цілителя Пантелеймона.

"На вірі людей грає і призов на етикетці використовувати зазначену тару виключно для святої води, а ставитися до святині слід з благоговінням. На звороті - молитва", - написав у своєму ЖЖ Альберт Фельдман.

Православні підприємці: у храмах Мелітополя священики збудували бізнес на святій водіФото: Свята вода (felbert.livejournal.com)

Як раніше повідомлялося, у Польщі громада змусила свого священика продати розкішний автомобіль. Про це повідомляє Associated Press. Священик парафії в селі Касина Велька на півдні Польщі Вєслав Мацяшек викликав обурення у прихожан.