ru ua

Свято наближається: стало відомо, коли і хто запалить головну ялинку країни

Свято наближається: стало відомо, коли і хто запалить головну ялинку країни Фото: Цього року головну ялинку країни прикрасять "яворівські іграшки" ("Київ")

Відкривати головний символ Нового Року будуть сім'я президента та Святий Миколай

Стало відомо, що головний символ Нового Року за традицією запалить святий Миколай вместет з родиною президента України. Відбудеться ця подія на Софевской площі 19 грудня о 19:00, повідомляє УНН.

Голова організаційного комітету "Новий рік на Софії" Ігор Добруцький повідомив, що декоратори почнуть свою роботу вже з завтрашнього дня. І зазначив, що з усіма містами України підписано угоду про те, що головні ялинки міст повинні засвітитися одночасно по всій країні.

"Встановлювати ялинку будуть з завтрашнього дня, до 15 грудня будуть працювати декоратори, 19 грудня о 19:00 Святий Миколай разом з почесними гостями, родиною президента, міністром культури, міським головою, запалять ялинку і не тільки в Києві , а це буде сигналом для всієї України", – зазначив Добруцький.

Добруцький Також повідомив, що ялинка буде встановлена посеред Софіївській площі, щоб всі бажаючі могли ходити навколо неї. І розповів про те, що встановлена ялина має сорт "Біла ялиця" і може простояти без води 40 днів. А також більш детально поділився дизайнерської тематикою заходу в цьому році.

"Основним символом нинішньої ялинки буде Яворівська іграшка – це колір зелений, червоний і жовтий. На ній буде більше тисячі іграшок, які розробили майстра Явора Львівської області", – розповів Ігор Добруцький.

До речі, київські татари пообіцяли навчити киян свого національного танцю.