ua en ru

Провчили вискочку: в Росії зацькували школярку за листа Путіну

Провчили вискочку: в Росії зацькували школярку за листа Путіну Фото: колаж РБК-Україна

За лист Володимиру Путіну "наглій" дівчинці влаштували цькування

У Росії дівчинку зацькували односельці за лист Путіну, в якому 12-річна школярка скаржилася на численні труднощі у Томсіно Псковської області.

Дитина розказала президенту РФ про те, що в селі закрили єдину школу, а її мамі доводиться працювати у 2 зміни, при цьому отримувати жебрацьку зарплату. Як передає "Медуза", реакції влади не було, однак Тасю Перчікову місцеві жителі прозвали вискочкою і влаштували їй цькування, а також почали погрожувати.

Листа школярка відправила ще в грудні 2018-го. Через деякий час сім'я Перчікових стала отримувати від небайдужих кошти - як пожертвування. У селі ж жителі вважали все це шахрайством з боку дівчинки та її мами, і вирішили їх "покарати за нахабство."

Односельці виклали в соціальних мережах фото оголеної Тасі. Після цього кричущого випадку сім'я переїхала в інший регіон.

Як розповіла мати школярки Олена Перчікова, після публікації листа її викликали "на килим" до керівника апарату адміністрації губернатора Псковської області Сергія Дмитрієва. За підсумками розмови сім'ї Перчікових відмовили у допомзі.

Також Олена розповіла, що в січні до них у будинок увірвалися журналісти телеканалу "Росія", які спілкувалися з нею і дитиною як зі "злочинцями, утриманцями і шахраями, які хочуть обдурити державу".

Провчили вискочку: в Росії зацькували школярку за листа Путіну

Фото: Тася Перічкова (meduza.io)

Через деякий час колишні подруги Тасі за допомогою дорослих в інтернеті з підробленого аккаунта вступили в листування з дівчинкою, яка думала, що спілкується з хлопчиком. Після "визнання" в коханні її "залицяльник" нібито попросив надіслати йому оголений знімок. Школярка повірила, і тепер Слідчий комітет Псковської області розглядає питання про порушення кримінальної справи за розповсюдження порнографії.

У Олени тим часом стали виникати труднощі на роботі. За словами жінки, колеги дорікали її листом-скаргою Путіну, мовляв, "всім важко тут, не одній тобі, навіщо щось просити?"

Зазначимо, що нещодавно у Смоленській області РФ 14-річна школярка, яка написала листа Путіну і поскаржилася на низьку зарплату своєї матері, покінчила з собою.

Як повідомлялося раніше, нещодавно в мережі розповіли, чому Путін боїться повномасштабного вторгнення в Україну.

Нагадаємо, днями в Одесі школярка потрапила в лікарню після знущання однокласників, які побили дитину м'ячем на уроці фізкультури. Родичка постраждалої опублікувала в мережі листування дитини зі своєю матір'ю.