ru ua

Путін – хворий: журналісти дізналися про стан здоров'я президента РФ

Путін – хворий: журналісти дізналися про стан здоров'я президента РФ Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Відзначається, що Путін створив фізичну форму як свій бренд

У мережі повідомили, що стан здоров'я Володимира Путіна погіршився набагато серйозніше, ніж передбачалося раніше. Про це пише корреспондент Independent Олівер Керролл.

Нещодавно, вперше за багато років Володимир Путін скасував кілька публічних виступів з-за хвороби. Тим самим він викликав спекуляції про "довговічності лідера".

Журналіст звернув увагу, що під час свого останнього публічного виступу, на кульмінації конкурсу талантів Кремля "Лідери Росії, президент РФ показав явні ознаки хвороби. Його голос був слабким і він постійно кашляв.

Також Олівер посилається на своїх колег, які побачили аналогічну картину, коли супроводжували Путіна в ході передвиборної кампанії в Сибіру. Вони помітили, що чолі РФ було важко промовляти публічні промови, він робив помилки і не виглядав зосередженим.

"З того дня, як він замінив хворого Бориса Єльцина, Путін створив фізичну форму як свій бренд. Від оголених торсів до крижаних занурень, дзюдо, плавання і т. п., він заявив про недоторканність процесу старіння. Російський народ, втомлений бачити своїх лідерів на порозі смерті, в значній мірі в захваті від цього. Але тепер президентові 65 років, і будь-який період, витрачений на відпустку по хворобі, може змінити симпатію народу", - каже журналіст.

Наголошується, що це не перший випадок, коли здоров'я Путіна є предметом тривалих дискусій.

Джерела Independent, повідомляють що існували сумніви в тому, що президент Росії зробить свою четверту президентську кампанію.

"Неясно, як гіперперсоналізована політична система Путіна може пережити будь-яку передачу влади. Хоча образ лідера, який контролює всі, - перебільшення, можна з упевненістю стверджувати, що Путін - єдина людина, здатний збалансувати конкуруючі, а нерідко воюючі між собою клани в російському уряді", - написав Керрол.

Нагадаємо, що британський полковник Глен Грант повідомив, що президент РФ Володимир Путін готує нове вторгнення в Україну.