П'ять тисяч плюс субсидія: українці запропонували депутатам свій варіант забезпечення

STYLERLIFE        24.10.2016 - 22:27
Фото: Сесійну залу Ради (facebook.com)
Фото: Сесійну залу Ради (facebook.com)

На сайті президента України зареєстрували електронну петицію з депутатським зарплат

Українці продовжують обговорювати пропозиції щодо підвищення зарплат народних депутатів, за які вони проголосували в першому читанні у минулий четвер, 20 жовтня. На сайті президента України навіть з'явилася електронна петиція до глави держави про необхідність не збільшення зарплат обранцям народу, а зменшення вже існуючих.

"Шановні депутати (Слуги народу), мені здається, що ви вже взагалі совість втратили, піднімаючи собі зарплати під час війни, коли волонтери збирають останні гроші у населення для армії і лікування солдатам", - пише в петиції Сергій Синьків.

Він пропонує тим з депутатів, хто заявляє про невелику зарплату, здати мандат і йти заробляти в бізнесі, звільнивши місце для людини, яка живе "на 1400 гривень".

Резюмуючи сказане, автор петиції пропонує обмежити депутатське забезпечення зарплатою в п'ять тисяч гривень, а також надати їм пільги та субсидії.

Петиція була зареєстрована в понеділок, 24 жовтня 2016 року, на даний момент вона набрала всього 27 підписів за 25 тисяч необхідних.

Нагадаємо, рішення про перегляд фінансового забезпечення народних депутатів передбачає можливість підвищення зарплат парламентаріїв вже з 1 листопада 2016 року до мінімального рівня в 36 тисяч гривень. З 1 січня зарплата повинна збільшитися до 40 тисяч гривень. Зараз посадовий оклад депутатів перевищує позначку в 17,5 тисяч гривень. При цьому середня зарплата по Україні, за даними Державної служби статистики України за серпень, становить 5,2 тисячі гривень, а в Києві – 8,5 тисячі.

Нагадаємо, що лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко підтримав радикальне підвищення депутатської зарплати.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся