ua en ru

Треба радіти життю: у Росії захотіли скасувати пенсії

Треба радіти життю: у Росії захотіли скасувати пенсії У Росії хочуть скасувати пенсії (колаж РБК-Україна)

У Росії задумалися про те, щоб скасувати пенсії

У Росії хочуть скасувати пенсії. Так, на ростб запустили рекламу програми "Сбєрбанка" "Активний вік", де жителів країни-агресора закликають радіти кожній хвилині свого життя.

Але російських журналістів зацікавив не так сам ролик, як той факт, що в ньому головною героїнею стала теща прес-секретаря Володимира Путіна.

"Жити потрібно кожним днем, кожною хвилиною, радіти життю", - каже мати фігуристки і дружини прес-секретаря господаря Кремля Дмитра Пєскова Тетяни Навки.

Треба радіти життю: у Росії захотіли скасувати пенсії

Раїса Навка в рекламі

Як пише видання "ВладТайм", Раїса Навка переконана, що вона всього в житті досягла сама, завдяки своєму бойовому характеру. А пенсії, за словами тещі Пєскова, "лише формують у громадян нереалістичні очікування від старості і заважають їм досягати благополуччя своїми силами".

При цьому журналісти з'ясували, що у самої Навки-старшої є закордонний рахунок, в її розпорядженні елітні іномарки (загальна вартість автомобілів близько 25 млн руб.), а також шикарна квартира в центрі Москви і, звичайно ж, підмосковний замок зятя.

На думку експертів, рекламний ролик "Сбєрбанка" - це перевірка реакції суспільства на які-небудь зміни в пенсійному законодавстві, які спричинять за собою або урізання виплат, або їх скасування взагалі.

Зазначимо, що з 1 березня пенсії в Україні були підвищені більш ніж 8 мільйонам пенсіонерам.