ua en ru

Резонансна ДТП з мажоркою у Полтаві: рішення суду шокувало родичів загиблого

Резонансна ДТП з мажоркою у Полтаві: рішення суду шокувало родичів загиблого Колаж РБК-Україна

Суд прийняв несподіване рішення у справі про ДТП у Полтаві

Мажорка з Полтави Наталія Саєнко, яка в листопаді 2018 року збив 15-річного Артема Левченко на "зебрі" в центрі міста, в кінцевому підсумку відбулася домашнім арештом.

Хоча спочатку Жовтневий районний суд визначив для Наталії Саєнко запобіжний захід у вигляді цілодобового утримання під вартою терміном на 60 діб. Після закінчення 2 місяців той запобіжний захід змінили на більш м'яку - залишити винуватицю ДТП під домашнім арештом в нічний час (з 22:00 до 6:00) до 9 травня.

Батько загиблого, Олег Левченко, не погодившись з таким рішенням суду, подав апеляційну скаргу з вимогою повернути Саєнко цілодобовий під домашній арешт. В якості доказу того, що підслідна порушує умови запобіжного заходу, він надав суду її фото з виставкового центру.

Резонансна ДТП з мажоркою у Полтаві: рішення суду шокувало родичів загиблого

Родичі загиблого хлопчика обурилися, що слідчий Титаренко відпустив Саєнко в Київ нібито на лікування. До речі, правопорушниця не заперечувала, що була на виставці, а її адвокат Богдан Глядик повідомив, що вона отримала від слідчого дозвіл не тільки на медичне обстеження в столичній клініці, але і на робочу поїздку. І надав суду медичну довідку з лікувального закладу.

Суд не визнав це порушенням і залишив Наталія Саєнко певну раніше запобіжний захід, однак зобов'язавши її в терміновому порядку здати на час розслідування закордонний паспорт.

Раніше ми повідомляли, що Наталія Саєнко намагається різними способами уникнути покарання за резонансну ДТП, винуватицею якої вона стала.

А також писали про те, що з'явилися нові шокуючі подробиці полтавської ДТП - очевидці розповіли, що саме сталося насправді.

Нагадаємо, що Олена Зайцева і Геннадій Дронов можуть залишитися у в'язниці, так як представники захисту поки не подали апеляцію.