ua en ru

Резонансне ДТП у Полтаві: мажорка знову опинилася в центрі скандалу

Резонансне ДТП у Полтаві: мажорка знову опинилася в центрі скандалу Колаж РБК-Україна

Мажорка вляпалася в черговий скандал

13 березня полтавська підприємниця Наталія Саєнко, яка перебуває під домашнім арештом, дивним чином засвітилася у виставковому центрі. Фото зробив хтось із земляків та виклав в інтернет, передають Факти.

Даний інцидент не на жарт обурив родичів загиблого Артема Левченко, який помер внаслідок ДТП з участю Саєнко. Група обурених людей, що стежать за розслідуванням цього резонансного злочину, вирушила до керівництва Слідчого управління ГУНП в Полтавській області, щоб з'ясувати, з якої причини підозрювана виїхала за межі області. За словами адвоката, це допустимо лише в тому випадку, якщо у жінки є проблеми зі здоров'ям.

Резонансне ДТП у Полтаві: мажорка знову опинилася в центрі скандалуФото: (Факти)

"Саєнко отримала такий дозвіл від слідчого Юрія Титаренка. Вона його обдурила, приховавши справжню мету поїздки в Київ і порушивши визначений судом режим запобіжного заходу", - повідомив експерт.

Тепер слідство і прокуратура повинні клопотати перед судом про зміну запобіжного заходу, оскільки за подібні правопорушення передбачена кримінальна відповідальність.

Раніше ми повідомляли, що Наталія Саєнко намагається різними способами уникнути покарання за резонансне ДТП, винуватицею якого вона стала.

А також писали про те, що з'явилися нові шокуючі подробиці полтавського ДТП - очевидці розповіли, що сталося насправді.

Нагадаємо, що Зайцева і Дронов можуть залишитися у в'язниці, так як представники захисту поки не подали апеляцію.