У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)

У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)
Фото: Бал у ліцеї Богуна (РБК-Україна)

Право танцювати на балу надали тільки хлопцям з хорошими оцінками

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся традиційний, щорічний "Ліцейний бал", присвячений річниці створення Збройних Сил України.

Кадети вбралися в парадну форму, дівчата із столичних шкіл - в білі сукні. Кілька годин молодь крутилася паркетом з нагоди річниці створення Збройних сил України.

У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)Фото: Дівчата були в білих сукнях (РБК-Україна)

Цікаво, що чотирьом десяткам хлопців надали честь взяти участь виключно за умови хороших оцінок. Вбралися в бальні сукні і мами ліцеїстів. Вальсували вже з дорослими офіцерами. Готувалися до балу хлопці більше місяця.

Єдина проблема у військовому ліцеї - це з партнерками по танцях для хлопців. Одного жіночого колективу виявилося замало і залучили родичок дівчат.

У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)Фото: Барабанщики відкривали бал (РБК-Україна)

Бал відкривали барабанщики, а першим танцем був полонез. Потім на вальс вийшли і офіцери. Танцювали військові і пристрасне танго.


У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)У ритмі танго: у Києві відбувся кадетський бал (фоторепортаж)
 

Фото: у Києві відбувся кадетський бал (РБК-Україна)

Зазначимо, що кадетський бал у ліцеї ім. Богуна проводиться вже четвертий рік поспіль, і цього разу – за підтримки Міністерства оборони України.

Як раніше повідомлялося, Анжеліка Рудницька і французький співак представили кліп до річниці Революції Гідності.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся