ru ua

В Росії показали онуку Путіна та обох доньок

В Росії показали онуку Путіна та обох доньок Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

У мережі з'явилося відео з онукою президента РФ та його старі фото з доньками

У мережі показали онуку президента Росії Володимира Путіна. Відповідне відео оприлюднив "Центр управління розслідуваннями" на своєму каналі в YouTube.

Також у відео вставили кілька старих фотографій Путіна з дочками Катериною та Марією.

У ролику відзначається, що раніше в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну, який зняв антиукраїнський фільм "Україна у вогні", Путін розповів про своїх онуків. Лідер РФ запевнив, що вкрай рідко має можливість проводити з ними час.

У ЦУР впевнені, що на опублікованому відео - дитина старшої дочки Путіна Марії Фаассен. Дівчинці зараз п'ять років. Повідомляється, що відео було зняте в будинку в Ново-Огарьово в 2013 році.

Головний редактор ЦУР Андрій Коняхин розповів російському телеканалу "Дождь", що відео вилучили зі сторінки "ВКонтакте" Марії Воронцової - імовірно старшої дочки Путіна, яка мешкає зараз в Голландії під іншим ім'ям. Акаунт у соцмережі був видалений через тиждень після розслідування The New Times "Перша дочка країни".

Відео: Онука та доньки Путіна (YouTube/ЦУРреализм)

"У розслідуванні The New Times зазначалося, що Марія заміжня за голландським бізнесменом Йоррітом Фаассеном. Старша дочка Путіна чотири рази змінювала прізвище. У 2011 році вона під прізвищем Воронцова закінчила факультет фундаментальної медицини МДУ, потім вступила до аспірантури ендокринологічного наукового центру (ЕНЦ) МОЗ. У Кремлі коментувати розслідування The New Times про старшу дочку Путіна відмовилися", - повідомляється на сайті каналу "Дождь".

До речі, у Росії запропонували зробити імператором Путіна.