Російські окупанти зізналися, що їм не вистачає грошей на ремонт доріг у Криму

Російські окупанти зізналися, що їм не вистачає грошей на ремонт доріг у Криму
Фото: Дороги в Ялті

На ремонт доріг в курортній Ялті з бюджету РФ виділяється недостатньо коштів

"Влада" окупованої РФ Ялти не може якісно і в повному обсязі полагодити міські дороги через брак фінансування. Така ситуація триває вже третій рік. Про це пише видання "Новини Криму".

"Можна скільки завгодно хвалитися дорогами, які ми зробили, але якщо виходити із необхідності того, що потрібно зробити, то у нас третій рік йде недофінансування на ці цілі", - поскаржився "глава адміністрації" Ялти Андрій Ростенко.

Фахівці прорахували, що для ремонту та підтримання в нормальному стані міських доріг, необхідно щороку витрачати мінімум 200 млн руб.

"Ми обговорювали цю проблему з главою республіки. Мінтранс повинен зрозуміти, що ситуацію так залишати не можна - Ялта один з ключових регіонів за якими судять про розвиток Криму", - сказав Ростенко.

Користувачі мережі звернули увагу на те, що проблеми з ремонтом доріг у Криму почалися саме після того, як Росія анексувала півострів.

Російські окупанти зізналися, що їм не вистачає грошей на ремонт доріг у КримуРосійські окупанти зізналися, що їм не вистачає грошей на ремонт доріг у Криму

До речі, у Ялті хочуть встановити пам'ятник американському президентові.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся