ua en ru

На росТБ політик назвав українську "телячою мовою"

На росТБ політик назвав українську "телячою мовою" Колаж РБК-Україна

Між ним і журналісткою виникла словесна перепалка

Віце-спікер Госдуми РФ Петро Толстой публічно образив українську мову, назвавши його "телячою мовою" в ефірі програми "Час покаже" на пропагандистському "Первом канале".

Між Толстим й українською журналісткою Яніною Соколовської виникла словестного перепалка на грунті обговорення про бійців АТО "Війна заради миру", показ якого відбудеться на фестивалі документального кіно "Артдокфест-2017" в РФ.

Вигляді: Ефір програми "Час покаже" (youtube.com/Новости на Першому Каналі)

"Героїзація цієї банди, яка прийшла після державного перевороту в Україні, після так званого Майдану - це, я вважаю, виклик Російської Федерації. Це юридична частина, нехай її перевіряє генпрокуратура, порушуються якісь статті", - заявив Толстой.

Яніна Соколовська заступилася за творця картини.

"Людина - госпітальєр, не бойовик, як ви звикли виражатися. Він показує те, що бачив на війні", - заявила журналістка.

"Що це за слово взагалі - госпітальєр? Це українською або якою це мовою? На цій телячуій мові - цей госпітальєр. Припиніть! Які життя він рятував? Це банди, які діють на території нашої України", - заявив Толстой.

Раніше український журналіст розлютив пропагандистів на росТБ.

Він розповів російським агітаторам, чому українці вийшли на Майдан і що їх змусило скинути режим Януковича.

"І, коли президент Янукович боягузливо втік з країни, наші "російські брати", тепер уже колишні, забрали Крим, а потім прийшли на Донбас і влаштували там криваву бійню", - зазначив журналіст.

За його словами, в Україні не залишилося жодного містечка, де не було б ряду Свіжовикопані могил, в яких лежать молоді хлопці, які загинули на своїй землі, захищаючи свою рідну землю.