ua en ru

У сім'ї Трампа виявилися українські корені

У сім'ї Трампа виявилися українські корені Фото: Дональд Трамп

Один з членів родини новообраного президента США нібито має родичів-українців

Зять Дональда Трампа Джаред Кушнер виявився нащадком українських емігрантів по лінії матері, які народилися в Тернопільській області, повідомляють "Вести".

Як казав сам Кушнер під час виборчої кампанії, його бабуся, дід і прадід по батьківській лінії вижили під час Голокосту, а потім приєдналися до партизанів, ховалися в лісах на кордоні Білорусі та України. По лінії матері мовити Трампа – єврей з українськими коренями, про що повідомляється на американському сайті генеалогічному.

Так, Давид Штадтмауэр, дід матері Кушнера, народився в селі Підгайці Тернопільської області, а його родичі були родом з тернопільського села Козов та львівської села Краковець. У 20-х роках минулого століття сімейство переїхало в Штати і оселилися в Нью-Йорку, де познайомилися батьки Джареда.

Жителі Волинської області повідомили, що до них приїжджала мати Кушнера, Сирил, коли в селі Бахов відкрили меморіал у пам'ять про жертви Голокосту.

"У складі делегації була і Сирил, або Сара, як ми її називали, зі своїм чоловіком. У Бахове вони шукали могилу своєї родички, тітки їх бабусі. Вони гостювали у нас пару днів, мій тато їздив з ними по околицях. Сподіваюся, що рідня Трампа приїде до нас ще", – розповіла мешканка Волинської області Жанна Гуд.

Нагадаємо, що в арсеналі Трампа з'явилися бойові байкери.