ru ua

Мережа шокована кліпом гуцульського каверу на хіт "Despacito"

Мережа шокована кліпом гуцульського каверу на хіт "Despacito" Фото: Кадр з кліпу (YouTube/Файна Лаба)

Зоозахисники звинувачують музикантів у знущанні над твариною

Кліп гуцульського каверу на хіт "Despacito" викликав обурення у захисників тварин. Про це повідомляє ТСН.

Кліп гуцульського каверу на хіт "Despacito" знятий у засніжених Карпатах. У головній ролі цього кліпу – порося, якого збираються відгодувати до свят. Музиканти танцюють навколо тіла зарізаного порося і вирізують на ньому назву своєї групи.

Думки користувачів соціальних мереж розділилися: деякі – в захваті від такого дивного гумору, а інші – обурені кадрами з мертвої свинею і звинувачують музикантів у знущанні над тваринами.

Гуцульський "Despacito" народився в невеликому містечку Кобаки, Косівського району Івано-Франківської області. Його автори – група "Файна лаба". Група спеціалізується на музичному супроводі весіль.

Ідея про те, щоб створити гуцульський кавер на знаменитий хіт "Despacito" прийшла випадково. У музикантів несподівано склалася рима до назви нашумілого хіта "Despacito" – пацєта (порося), що наштовхнуло їх на створення цілого кліпу.

"Це просто стьоб, щоб показати всім людям, як у нас на Гуцульщині готуються до свят. Ріжуть свиней, прибирають до свят. Хотіли показати красу наших Карпат, як у нас тут гарно, щоб всі приїжджали до нас. Порося – це щось маленьке, смішне, прикольне", - розповів один з учасників групи.

Порося, якє знімалося в кліпі – живе і здорове, йому вже три місяці. Імені у поросяти нема, так як селяни кажуть, що це не прийнято. Його в майбутньому чекає та ж доля - заколют на свята.

"Довелося взяти порося на руки, так як воно поводило себе агресивно і боялося. Не хотіли, щоб він утік, у нас тут є куди тікати", - розповів учасник гуцульської групи про роботу над кліпом.

Кліп зі свинею набрав вже понад 100 тисяч переглядів на YouTube. У коментарях багато користувачі пишуть теплі слова учасникам групи, але є й ті, які шоковані сценою, в якій учасники групи вирізають назва групи на тілі вбитої свині, яку сусід заколов напередодні свят.

Музиканти здивовані звинуваченнями в знущанні над тваринами.

"Люди, сало в теплицях не росте! Якщо люди їдять м'ясо – вони повинні розуміти, звідки це м'ясо береться", - пояснюють гуцульські музики.

Колеги музикантів вважають, що сам кліп знятий чудово, але от з тілом свині – хлопці переборщили.

Відео: "Файна Лаба" - Пацєта (YouTube/Файна Лаба)

До речі, у мережі обурені пересувним зоопарком в Києві.