"Такі собі хіпстери": У мережі обговорюють неординарне фото Тараса Шевченка

У мережі обговорюють неординарне фото Тараса Шевченка
Фото: Тарас Шевченко

Зображення Кобзаря в оточенні друзів, датоване 1859 роком, опублікував український журналіст

У мережі нагадали про цікаву фотографію українського класика Тараса Шевченка, яке характеризує його як "самобутню і надзвичайно різнобічну людину". Знімок опублікував журналіст Сергій Костеж на своїй сторінці в Facebook.

На фото Кобзар зображений в оточенні своїх друзів. Автор поста вважає, що цей знімок "пересилює всю сучасну київську хипстоту".

"Дивлячись на це фото, пам'ятайте про те, що Шевченко - не тільки вічно сумний поет і художник, яким його нам втюхують в школі, а в першу чергу історична особистість з дуже яскравою біографією і один з найбільших оригіналів свого часу", - написав журналіст.

 

Про Шевченка Є одне гарне фото з Тарасом Григорьичем, яке перемагає всю сучасну київську хипстоту. Воно...

Опубліковано Sergii Kostezh 9 березень 2017 р.

Користувачі мережі погодилися, що Шевченко був дуже неординарною особистістю, а образ "вічного кріпосного" з нього зробили історики.

"Одне з моїх улюблених фото - такі собі хіпстери 19 століття. Шевченко взагалі був дуже цікавою і неординарною особистістю, шкода, що школа нам нав'язує багато нудних штампів і стереотипів, у тому числі і про біографії геніїв", - вважає Оксана Савченко.

"Важливо розуміти, що на цю фотку він спеціально так одягнувся, тому що в житті він не ходив у кожусі і такій шапці, а радянська історіографія зліпила з нього образ вічного селянина, і використала це фото для всяких пам'ятників", - написала Аліна Денисенко.

alt

Читайте також, українські зірки знялися з "Кобзарем".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся