ua en ru

Україна vs Росія: у мережі згадали приголомшливе передбачення Ванги на 2018 рік

Україна vs Росія: у мережі згадали приголомшливе передбачення Ванги на 2018 рік Фото: Ванга (vanga.ru)

Скептики радять критично аналізувати ці передбачення

У мережі згадали передбачення всесвітньо відомої ясновидиці Ванги з Болгарії, яка померла в 1996 році. Про це передає dailymail.

Згідно прогнозам, в 2018 році Китай стане головною супердержавою на Землі, перевершивши США.

Журналісти відзначають, що останні кілька років економіка Китаю демонструє неухильне зростання. В 1970 році на частку Китаю припадало 4,1% від загальної світової економіки, але в 2015 році вже 15,6%, і зростання продовжується. Китай ще не обігнав США, але незабаром може це зробити.

Згідно ще одному прогнозу, на Венері скоро буде виявлена нова форма енергії".

Тим не менш, дослідницьких місій на цій планеті на найближчий рік не заплановано, так що ймовірність, що на цій планеті буде виявлено щось цікаве до 2020-х років, не надто велика, передає МК.

Але в липні 2018 НАСА планує запустити автоматичний зонд Parker Solar Probe до Сонця. Він наблизиться до поверхні Сонця на рекордну відстань у вісім з половиною сонячних радіусів, щоб дослідити зовнішню корону зірки, але не приземлиться на Венері, використавши її гравітаційну силу, щоб облетіти Сонце.

Також, говорила Ванга, в 2018 році поїзди почнуть літати на проводах до самого Сонця. За її словами, нафта перестануть видобувати, і планета отримає можливість відпочити. Оскільки буде припинено видобуток нафти, постраждає економіка Росії. Також віщунка передбачала, що відносини між РФ і Україною в 2018 році можуть налагодитися.

Багато хто вірить в те, що жінка дійсно могла передбачати майбутнє, проте багато гучні її "прогнози не виправдалися, передає wikipedia.

2010 рік. Початок Світової війни. Війна почнеться в листопаді 2010 року і закінчиться в жовтні 2014 року. Почнеться як звичайна, потім буде застосовано спочатку ядерний, а потім і хімічна зброя.

2011 рік. В результаті випадання радіоактивних осадів в Північній півкулі не залишиться ні тварин, ні рослинності. Потім мусульмани почнуть хімічну війну проти що залишилися в живих європейців.

2014 рік. Більшість людей буде страждати гнійниками, раком шкіри і іншими шкірними хворобами (наслідок хімічної війни).

2016 рік. Європа майже безлюдна.

Нагадаємо, що Ванга передбачила, що правління Обами буде останнім, потім США розпадуться через війн та економічних криз.