ru ua

Синоптик дала прогноз погоди на кінець тижня

Синоптик дала прогноз погоди на кінець тижня Фото: Погода (pixabay.com/ddouk)

Наталка Діденко попередила про опади 15 червня

Синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди на 15 червня. Вона також повідомила, якої погоди чекати українцям наприкінці тижня. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Західна Європа і Південна Європа - серед спеки. Північна Європа і Східна Європа - серед свіжості. Хоча у нас тепла начебто не вистачає - за наріканнями частини суспільства - однак іспанських +40 нам і не дуже треба, як на мене", - зазначила експерт.

"15 червня Україна утримується свіжа помірно тепла погода. Протягом дня температура повітря +18...+22 градуси. На заході і в південній частині +22...+26 градусів. Що з опадами? Найбільш вірогідні дощі в східних областях, на решті території або хмари, або сонце, в крайньому випадку десь якісь локальні пару крапель", - повідомила синоптик.

Вона також розповіла, якої погоди чекати в четвер, 15 червня, в столиці.

"У Києві 15 червня істотні опади - навряд чи, температура повітря вночі +10...+12, вдень +18...+20 градусів. Далі - гойдалки. У п'ятницю потепління і всюди сонячно, в суботу дощі і похолодання. Деталі - за мною. А поки не залишайте на ніч протяги, повітря вересневе, нежить серед літа недоречна", - написала Діденко.

Синоптик дала прогноз погоди на кінець тижня

Скріншот поста акаунта facebook.com/tala.didenko

Раніше синоптик попереджала про прийдешнє похолодання.