ua en ru

"Слава Україні": Вукоєвичу вирішили скинутися на штраф ФІФА

"Слава Україні": Вукоєвичу вирішили скинутися на штраф ФІФА Фото: Огнєн Вукоєвич (facebook.com/ognjenogi vukojevic)

Українці збирають гроші для оплати штрафу, який призначили члена тренерського штабу збірної Хорватії

В Україні оголосили через Facebook збір коштів для члена тренерського штабу збірної Хорватії Огнєна Вукоєвича на штраф, який на екс-футболіста ФІФА наклала за гасло "Слава Україні!" після перемоги над збірної Росії на чемпіонаті світу. Зібрати гроші запропонував співробітник департаменту молодіжної політики міністерства молоді та спорту України Ярослав Кучер.

"Репост і лайк цього поста вітаються! Скидаємося на штраф від FIFA для Вукоєвича. Історія з FIFA не закінчилася. Вчора вони оштрафували Вукоєвича на 15000 швейцарських франків (близько 400 тис. грн). Вважаю, що ми повинні в знак подяки нашим хорватським побратимам сплатити цей штраф. Маленька математика: якщо всі, хто вчора ставили на сторінці ФІФА одиничку скинуться по 3 грн, цього вистачить і на штраф і ще залишиться на благодійність", - написав він.

"Слава Україні": Вукоєвичу вирішили скинутися на штраф ФІФА"Слава Україні": Вукоєвичу вирішили скинутися на штраф ФІФАСкріншот поста (facebook.com/yaroslav.kucher.7)

Кучер залишив реквізити своєї банківської картки. Залишилися після збору коштів шляхом публічного голосування спрямують на благодійність.

В коментарях Кучер зазначив, що було зібрано 52 100 грн.

"Слава Україні": Вукоєвичу вирішили скинутися на штраф ФІФА"Слава Україні": Вукоєвичу вирішили скинутися на штраф ФІФА

Раніше президент ФІФА оскандалився з футболкою "Путіна".

Президента Міжнародної федерації футболу Джованні Вінченцо Інфантіно дорікнули через футболки з написом "Путін", після того як він побачив політичну складову у патріотичному гаслі "Слава Україні".

Що ви не знали про найпопулярнішого коміка країни