ua en ru

Зовсім ох*їли: Собчак зірвала сюжет про Україну на росТБ

Зовсім ох*їли: Собчак зірвала сюжет про Україну на росТБ Ксенія Собчак (фото: flickr.com)

Журналісти вирішили обманним шляхом залучити телеведучу в небажану розмову

Скандальна російська телеведуча, політик і екс-кандидат у президенти Ксенія Собчак, яка нещодавно гостювала в Києві, потрапила у черговий скандал. Справа в тому, що журналісти вирішили обманним шляхом взяти у неї коментар щодо бійки її чоловіка Максима Віторгана з вірогідним коханцем - Костянтином Богомоловим.

Журналісти запросили її в студію, нібито обговорити ситуацію в Україні. Коли Собчак вже готова була увійти в кадр, вона побачила боксерський ринг, двох боксерів і почула довгу підводку про бійку. Ксенія тут же розвернулася і пішла.

Також телеведуча здивувалася профнепридатністю журналістів, яким не вдалося обвести її навколо пальця.

"І навіть обурює не те, що хотіли на@бати, а що є профнепридатними. Треба ж людини спочатку "в кадр" завести, а потім на@бувати. А так будьте готові, що він розвернеться і піде", - написала Собчак.

Ксенія розмістила відео на своєму Telegram-каналі, де вона ще в гарному настрої направляється в студію телеканалу.

"Це я ще заходжу. Радісна дура", - підписала відео Ксенія

Відео: twitter

Нагадаємо, що світська левиця Божена Ринська розповіла, що у Ксенії Собчак і режисера Костянтина Богомолова роман, який триває вже більше півроку.

Раніше ми писали про те, що Ксенія Собчак по приїзду в столицю України, відразу ж викликала скандал через написання слова "Київ" на своїй сторінці в Instagram.