Стало відомо, в скільки грошей обійшлося Євробачення 2017

STYLERLIFE        09.05.2017 - 16:44
Фото: Євробачення 2017 (РБК-Україна)
Фото: Євробачення 2017 (РБК-Україна)

На міжнародний пісенний конкурс в Києві витратили більш ніж 30 мільйонів євро

Вартість пісенного конкурсу в Україні Євробачення 2017 склала майже мільярд гривень, або понад 30 мільйонів євро. Для порівняння, минулорічне Євробачення в Швеції коштувало всього 20 мільйонів. Про це повідомляє "24 канал".

Повідомляється, що сцена Євробачення коштувала 24 мільйони. Хоча, спочатку на неї хотіли витратити більше 30 мільйонів гривень.

У 35 мільйонів гривень обійшлася оренда Міжнародного виставкового центру в Києві строком на 2 місяці.

На послуги безпеки витратили майже 15 мільйонів гривень, 1,5 млн гривень з яких заплатили фірмі, яка забезпечила металодетекторами всі майданчики конкурсу.

Також, за постановку конкурсу режисер Сергій Проскурня заробить більше 370 тисяч гривень. Перформанс від Джамали обійдеться в мільйон гривень, а переможниця 2004 року Руслана отримає вдвічі менше. ONUKA отримає всього 45 тисяч.

Відео: Україна витратила на Євробачення майже мільярд гривень (24tv.ua)

Не мало грошей зароблять ведучі Євробачення. Шоумен Андрій Джежула, згідно з даними сайту "ProZorro", отримає 2,5 мільйона гривень. При цьому, одягнуть ведучих майже на мільйон. Костюми Володимира Остапчука, Олександра Скічка та Тимура Мірошниченка обійшлися в 900 тисяч гривень.

На червону доріжку, по якій дефілювали гості церемонії, витратили півмільйона гривень. Пройшовшись по доріжці, конкурсанти запустили в небо гелеві кульки, які коштували близько 80 тисяч гривень.

Крім того, чималу суму організатори конкурсу витратили на "дрібні витрати".

До речі, дивіться онлайн трансляцію першого півфіналу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top