ru ua

Стало відомо, в скільки грошей обійшлося Євробачення 2017

Стало відомо, в скільки грошей обійшлося Євробачення 2017 Фото: Євробачення 2017 (РБК-Україна)

На міжнародний пісенний конкурс в Києві витратили більш ніж 30 мільйонів євро

Вартість пісенного конкурсу в Україні Євробачення 2017 склала майже мільярд гривень, або понад 30 мільйонів євро. Для порівняння, минулорічне Євробачення в Швеції коштувало всього 20 мільйонів. Про це повідомляє "24 канал".

Повідомляється, що сцена Євробачення коштувала 24 мільйони. Хоча, спочатку на неї хотіли витратити більше 30 мільйонів гривень.

У 35 мільйонів гривень обійшлася оренда Міжнародного виставкового центру в Києві строком на 2 місяці.

На послуги безпеки витратили майже 15 мільйонів гривень, 1,5 млн гривень з яких заплатили фірмі, яка забезпечила металодетекторами всі майданчики конкурсу.

Також, за постановку конкурсу режисер Сергій Проскурня заробить більше 370 тисяч гривень. Перформанс від Джамали обійдеться в мільйон гривень, а переможниця 2004 року Руслана отримає вдвічі менше. ONUKA отримає всього 45 тисяч.

Відео: Україна витратила на Євробачення майже мільярд гривень (24tv.ua)

Не мало грошей зароблять ведучі Євробачення. Шоумен Андрій Джежула, згідно з даними сайту "ProZorro", отримає 2,5 мільйона гривень. При цьому, одягнуть ведучих майже на мільйон. Костюми Володимира Остапчука, Олександра Скічка та Тимура Мірошниченка обійшлися в 900 тисяч гривень.

На червону доріжку, по якій дефілювали гості церемонії, витратили півмільйона гривень. Пройшовшись по доріжці, конкурсанти запустили в небо гелеві кульки, які коштували близько 80 тисяч гривень.

Крім того, чималу суму організатори конкурсу витратили на "дрібні витрати".

До речі, дивіться онлайн трансляцію першого півфіналу.