ua en ru

Сцену для Євробачення 2017 повністю добудували

Сцену для Євробачення 2017 повністю добудували Фото: Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Практично вся конструкція - це величезний екран

Сцена міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2017 повністю готова. Про це повідомляється на офіційному сайті телеканалу "UA:Перший".

У четвер, 20 квітня, в київському Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) пройдуть перші технічні репетиції статистів на майданчику. Для цього будуть задіяні всі камери і супутнє устаткування для світла і звуку.

alt

Фото: Сцена Євробачення 2017 (1tv.com.ua)

"Всі будівельно-монтажні роботи для сцени завершені. Зараз ми очікуємо реквізит від декількох країн-учасниць. Це маленькі, але надзвичайно важливі деталі і для делегацій і, власне, для телевізійного шоу", - заявив виконавчий продюсер Євробачення Павло Грицак.

altФото: Презентація Євробачення 2017 (1tv.com.ua)

Як повідомив директор з виробництва Євробачення 2017 Ола Мельциг, кожну ніч в МВЦ працює команда з програмування освітлювальних і відео приладів для виступу 42 конкурсантів.

altФото: Майданчик для проведення конкурсу готовий (1tv.com.ua)

"Вперше всі технології запрацюють як одне ціле. Вже повністю готова основна сцена і сцена Б, а також все освітлювальне, звукове та відеообладнання. На місці розташовані 20 камер. І 20 квітня ми це зведемо, щоб переконатися, що все працює належним чином", - сказав Мельциг.

До речі, лідер O.Torvald розповів про підготовку до Євробачення.