ua en ru

Танцюй, поки молода: Савченко "запалила" в нічному клубі Ірпеня

Танцюй, поки молода: Савченко "запалила" в нічному клубі Ірпеня Колаж РБК-Україна

Нардеп знову відірвалася на танцполі

Народний депутат України Надія Савченко знову потрапила в об'єктиви, коли приїхала відпочити в один з клубів в місті Ірпінь Київської області.

Як видно на відео, опублікованому Любою Літвішко в Facebook, Савченко запально танцювала під живу музику.

Надюха в Ірпені. #всі київські палітіки кажуть що Ірпінь це бандитський чікаго, а самі сюди лізуть і лізуть. #війна_за_Коцюбинське #скоро_вибори #занадто_багато_фальші #особа_яка_розтоптала_віру #надя_і_галадовка #надя_і_питки

Опубліковано Любою Літвішко 11 листопад 2017 р.

Савченко танцює (facebook.com/luba.litvishko)

Відомо, що позафракційний нардеп відвідала вечірку в Ірпені разом зі своєю сестрою Вірою.

"Надюха в Ірпені. Всі київські політики кажуть, що Ірпінь - це бандитський Чикаго, а самі сюди лізуть і лізуть", - написала Літвішко.

Танцюй, поки молода: Савченко "запалила" в нічному клубі Ірпеня

Скріншот поста (facebook.com/luba.litvishko)

У коментарях користувачі вказали, що Савченко відвідала клуб ще в п'ятницю, 10 листопада.

"Так завзято танцює під попсу на кац*пському", - прокоментував відео один з юзерів.

"Хай танцює! Всі ми люди. Але коли всим простим людом спостерігали і останні копійки кидали, переживали... Тут з початку війни слухати веселу музику і по клубам тягатися - то не дуже. Проводити свята для сім'ї дітей - теж совість не дозволяє. Неможливо! Противні! Невже після тих загиблих хлопців, з якими вона поруч була... Дуже дико!" - зазначила у коментарях Олена Іванченко.

Танцюй, поки молода: Савченко "запалила" в нічному клубі Ірпеня

Скріншот коментарів (facebook.com/luba.litvishko)

"Я спочатку подумала, що це якийсь солодкий мужик віджигає. А воно ось як..." - пожартувала одна з коментаторів.

Танцюй, поки молода: Савченко "запалила" в нічному клубі Ірпеня

Скріншот коментарів (facebook.com/luba.litvishko)

Зазначимо, що днями Савченко вперше прокоментувала свої танці на ювілеї журналіста Дмитра Гордона, які стали вірусним відео в мережі. Її образило, що її сукню переплутали з спідницею і блузою.

"Ви, коли даєте інформацію, ви перевіряєте? Ви бачили там блузку і спідницю-футляр? Значить, ви погано дивилися - там сукня. Я не знаю, через яку призму ви перевіряєте факти. Якась жінка недогледіла, в чому я одягнена. Ви подали брехню", - заявила вона.

До слова, в Італії є танцюючий мільйонер, а в Україні - танцюючі депутати. Якщо зібрати всіх "слуг народу", які зуміли піймати на танцоплі, то вийде цілий танцювальний колектив. Правда, м'яко кажучи, психоделічний і аж ніяк не для слабкодухих глядачів.

Styler пропонує вам насолодитися хореографічними талантами депутатів. Ну правда, чого ж їм тільки штани протирати у Верховній Раді? Іноді душа проситься в танок.