ua en ru

У Тернополі з п'ятого поверху впав призовник

У Тернополі з п'ятого поверху впав призовник Фото: Мариенко Андрей/УНИАН

Хлопець намагався через вікно самовільно покинути призовний пункт

У Тернополі на обласному збірному пункті Тернопільського ОВК призовник намагався спуститися по карнизу з п'ятого на перший поверх будівлі, проте зірвався і впав. В результаті інциденту чоловік отримав травми різного ступеня тяжкості. Про це повідомили на сторінці Тернопільського військового комісаріату у соцмережі Facebook.

Інцидент стався в неділю, 20 травня.

"20 травня близько 18 години на обласному збірному пункті Тернопільського ОВК сталася подія. Попередньо встановлено, що призовник Бережанського ОМВК, намагаючись самовільно покинути розташування призовного пункту, зробив спробу спуститися з п'ятого на перший поверх будівлі по карнизу", - повідомили у мережі.

"Зірвався і впав на дах сусіднього будинку. В результаті призовник отримав травми різного ступеня тяжкості", - розповіли у військкоматі.

Потерпілому була надана перша медична допомога.

"В даний час призовник транспортований до стаціонару медичного закладу міста. Загроз життю призовника немає", - відзначили в установі.

Військовим комісаром Тернопільського ОВК призначено службове розслідування для з'ясування причин, які призвели до цієї події.

У Тернополі з п'ятого поверху впав призовник

Скріншот поста (facebook.com/ternopil.vk)

Раніше повідомлялося, що у Харківській області дитина випала з вікна.

Топ-10 розвінчаних міфів від Уляни Супрун (відео: STYLER.rbc.ua)