ua en ru

"Титульний суверенний народ України": СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області

"Титульний суверенний народ України": СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області Фото: СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області (GOROD.cn.ua)

"Його величність государя України" і його посібників з Чернігівської області звинуватили у сепаратизмі і

Співробітники Служби безпеки України в Чернігівській області викрили псевдодержавне утворення "Титульний суверенний народ України". Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Група осіб створила самопроголошені владні структури, в тому числі органи місцевого самоврядування, судові та правоохоронні органи, фінансові установи", - йдеться в повідомленні.

Крім того, члени незаконного об'єднання не визнають повноважень державних органів влади та відмовляються виконувати вимоги українського законодавства.

"Титульний суверенний народ України": СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області"Титульний суверенний народ України": СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області"Титульний суверенний народ України": СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області"Титульний суверенний народ України": СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області"Титульний суверенний народ України": СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області

Фото: СБУ ліквідувала псевдодержаву в Чернігівській області (ssu.gov.ua)

В СБУ зазначили, що в незаконному об'єднання видавали жителям регіону "паспорти людини корінного народу України" з обіцянкою звільнення від оподаткування, ухиленням від сплати комунальних платежів і недоторканністю майна.

У ході обшуків оперативники вилучили у членів псевдодержави статути, бланки паспортів довільного зразка, водійські права, банкноти власного виготовлення і автомобільні номери.

До речі, у київському вузі викладачі підтримують сепаратистів.