ru ua

Україна представила слоган і логотип Євробачення 2017

Україна представила слоган і логотип Євробачення 2017 Фото: Євробачення 2017

Слоган доповнює логотип конкурсу, в основі якого лежить традиційне намисто

В Україні представили логотип і слоган Євробачення 2017, яке пройде в Києві. Ключовим слоганом музичного конкурсу стала фраза Celebrate Diversity, яка означає "Шануймо розмаїття", а емблемою стали червоно-чорні буси на синьому тлі.

Як повідомляє "UA-перший", за словами організаторів конкурсу, слоган і логотип події дають розуміння української культури й уявлення про те, що чекає фанів, які приїдуть в Київ в травні.

"Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів, які вже активно готуються до пісенного конкурсу", - йдеться в повідомленні.

"Слоган Celebrate Diversity доповнює минулорічну тему Come Together. У нинішньому гаслі Євробачення важливі для пісенного конкурсу цінності.Celebrate Diversity - про об'єднання Європи і країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об'єднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також всіх об'єднає хороша музика ", - розповів виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

Як раніше писав Styler, Київ отримає ключі від Євробачення вже 31 січня.