В Україні знайшли родинне коріння Володимира Висоцького

В Україні знайшли родинне коріння Володимира Висоцького
Фото: Володимир Висоцький (blog.inter.ua)

Знахідку зробив український вчений

У Житомирі вчені знайшли родинне коріння легендарного актора і музиканта Володимира Висоцького, повідомляють "Коментарі".

Місцевий журналіст розповів Сергій Бовкун, що в місті проживала бабуся артиста Дебора Бронштейн.

Місце, де жили родичі музиканта, знайшов український вчений Руслан Кондратюк. Повідомляється, що визначити місце проживання вдалося завдяки специфіки єврейських метрик – предки Висоцького були євреями.

Дослідники розповіли, що в 19 столітті році в Житомирі в громадському одноповерховому будинку, що належав місцевим дворянам Аршевенським, проживало кілька єврейських сімей, серед яких були і Бронштейни. У них в 1891 році народилася дочка Дебора.

Зазначимо, що 25 січня 2018 року Володимиру Висоцькому виповнилося б 80 років.

До речі, директор Інституту Національної пам'яті Володимир В'ятрович написав пост, в якому в черговий раз "розгромив" вплив Росії на Україну. Своїми думками він поділився на Facebook-сторінці. Він нагадав українцям, що російські співаки не менш небезпечні в своєму впливі на свідомість, ніж СРСР і московська церква.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся