Антон Геращенко закликав скоротити кількість депутатів Верховної Ради до двохсот, щоб вони могли отримувати гідну зарплату
Кількість народних депутатів України має бути скорочена з 450 до 200 чоловік в цілях створення адекватних умов для оплати їх праці.
Про це написав народний депутат України ("Народний фронт"), радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.
"Скажу чесно, що 450 народних депутатів занадто багато для нашої країни. Вистачило б і 200, за умови, що вони щодня будуть займатися виконанням своїх безпосередніх обов'язків", - підкреслив він.
Геращенко також висловив невдоволення зарплатами державних чиновників в цілому. На його думку, українська державна машина досі є заручником радянських підходів до рівня заробітної плати. Однак чиновники повинні отримувати високі зарплати, які б дозволили чесним професійним кадрам приходити на держслужбу за конкурсом і отримувати там гідну плату за свою працю.
Нагадаємо, комітет Ради відмовився розглядати законопроект про спецконфискации