Українку знову визнали найкрасивішою жінкою Австрії

STYLERLIFE        17.07.2017 - 21:10
Фото: Інга Малік (facebook.com/Inga.Malik.Mrs.Austria.Universe.2017)
Фото: Інга Малік (facebook.com/Inga.Malik.Mrs.Austria.Universe.2017)

Уродженка України представить Австрію на конкурсі "Місіс Всесвіт 2017"

У міжнародному конкурсі краси "Місіс Всесвіт 2017" візьмуть участь одразу дві українки, однак одна з них представлятиме Австрію. Уродженка України Інга Малік (Токарчук) отримала титул "Місіс Австрія Всесвіт 2017".

Австрія другий рік поспіль обирає найкрасивішою жінкою уродженку України (торік Ольга Торнер принесла Австрії перемогу у конкурсі).

Цьогорічна представниця Інга Малік мешкає в Австрії після заміжжя, проте залюбки згадує роки, які вона провела в Україні. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який я прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них з повагою і вчилася в школі на відмінно. Я була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль в моєму житті", - відзначила Інга.

altaltalt
 

Фото: Інга Малік (facebook.com/Inga.Malik.Mrs.Austria.Universe.2017)

Після закінчення школи Інга вивчала юриспруденцію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Незабаром вона зустріла майбутнього чоловіка.

"Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Сімейні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я - щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі 3 роки, а Софії - вже 7", - розповіла Інга.

altalt
 

Фото: Місіс Австрія (facebook.com/Inga.Malik.Mrs.Austria.Universe.2017)

Нині Інга отримує другу освіту у Віденському університеті. Наприкінці серпня вона поїде до Південної Африки на міжнародний конкурс краси.

Фото: Представниця Австрії на конкурсі краси (facebook.com/Inga.Malik.Mrs.Austria.Universe.2017)

Нагадаємо, минулого року завдяки українці Ользі Торнер Австрія отримала перемогу у конкурсі "Місіс Всесвіт 2016".

До речі, 47-річну сербку назвали найкрасивішою бабусею у світі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся