ua en ru

Українська пенсіонерка-хіпстер отримала пропозицію роботи від відомого бренду

Українська пенсіонерка-хіпстер отримала пропозицію роботи від відомого бренду Фото: Алла Рогозіна (Алла Рогозіна/Facebook)

Вже рік жінка працює моделлю

59-річна пенсіонерка з Луцька, яка стала відома українцям завдяки своєму сміливому і яскравого образу, отримала пропозицію роботи від відомого косметичного бренду. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила її донька Надія Рогозіна. Також вона зазначила, що її яскрава мама вже рік працює моделлю.

"Вівторкове натхнення: Моїй мамі в цьому році 60. Рік, як вона працює моделлю. Її тільки що запросили зніматися для Schwarzkopf. Це історія для тих, хто любить говорити, що вже пізно щось змінювати", - написала Надія.

Українська пенсіонерка-хіпстер отримала пропозицію роботи від відомого брендуУкраїнська пенсіонерка-хіпстер отримала пропозицію роботи від відомого брендуСкріншот (facebook.com/nadiiarohozinna)

Користувачі мережі подякували Наді за такий пост і написали коментарі, в яких захоплюються її мамою.

"Ого! Круто!", - написала Оксана Зарицька.

"Офігенно", - відреагувала Катерина Рибій.

"Дуже приємно, що у нас така сусідка. Ви для багатьох людей - позитивний приклад", - прокоментувала Іванна Лящук.

"Вау! Класно, що є такі активні та позитивні люди", - написала Ксенія Сорочка.

Українська пенсіонерка-хіпстер отримала пропозицію роботи від відомого брендуСкріншот коментарів (facebook.com/nadiiarohozinna)

Українська пенсіонерка-хіпстер отримала пропозицію роботи від відомого брендуУкраїнська пенсіонерка-хіпстер отримала пропозицію роботи від відомого брендуФото: Алла Рогозіна і її сміливі образи (Алла Рогозіна/Facebook)

Нагадаємо, що бабуся-хіпстера з України розкрила секрет своєї молодості.

ТОП-5 найбільш епатажних переможців Євробачення (відео: STYLER.rbc.ua)