ua en ru

Українські бандуристки довели до сліз публіку у Варшаві

Українські бандуристки довели до сліз публіку у Варшаві Українські бандуристки у Варшаві (скріншот facebook.com/Алексей С. Железнов-Авні)

У мережі намагаються розшукати двох жінок, які виконали популярну пісню

Українські бандуристки зворушили публіку у Варшаві. Відповідне відео розмістив ізраїльський поет Олексій С. Желєзнов-Авні на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook і попросив допомогти розшукати жінок, які змусили плакати як поляків, так і росіян.

altСкріншот поста з аккаунта facebook.com/Алексей З. Железнов-Авні

"Потрібна допомога залу. Цих дівчаток зняли на відео 22 липня у Варшаві. Від їх пісень плакали навіть росіяни і поляки. Допоможіть дізнатися хто вони, де співають, де послухати їх студійні записи. Що вони профі і в грі, і у вокалі, сумнівів немає - залишилося дізнатися, хто вони", - написав він у підписі до відео.


Відео: Українки сіграли "Два кольори" (facebook.com/Алексей С. Железнов-Авні)

Дві артистки з музичними інструментами в руках проникливо виконали пісню "Два кольори", слова якої написав Дмитро Павличко, а музику – Олександр Білаш.

Раніше українська група зіграла хіт Rammstein на бандурі. Для роботи над цим проектом фронтмен групи Макс Прудеус запросив заслуженого артиста України, відомого у світі бандуриста-віртуоза Тараса Яницького.